Po pierwsze zabawa

Uczymy koncentracji

Nasze Przedszkole

Działamy od 2008 roku.

Założycielami jest małżeństwo nauczycielskie Jolanty i Mariana Pokojskich. Przez ponad pół wieku łącznego doświadczenia w pracy z dziećmi zdobyli specjalizacje w dziedzinach takich jak sztuka teatralna, korekta i kształtowanie nawyku prawidłowej postawy czy wychowanie fizyczne. Oboje są nauczycielami dyplomowanymi.

Od początku istnienia naszego przedszkola przyświecał nam jeden cel – stworzyć miejsce, w którym dzieci będą czuły się równie swobodnie i komfortowo, jak u siebie w domu. Przedszkolaki przypisane są do grup wiekowych nieprzekraczających 15 dzieci. Nad każdą grupą opiekę sprawuje osobny nauczyciel, który towarzyszy dzieciom przez cały ich pobyt w przedszkolu – od poziomu 3-latków do 5-latków.
Jednym z głównych założeń naszego przedszkola było umożliwienie wszystkim dzieciom uczestnictwa we wszystkich zajęciach. Nie pobieramy dodatkowych opłat za uczestnictwo dziecka w zajęciach pozaprogramowych.
Każdego roku staramy się dodawać do naszej oferty nowe zajęcia. Obecnie nasze przedszkolaki uczestniczą w zajęciach:

• język angielski (codziennie)
  • warsztaty cyrkowe
  • warsztaty taneczne
  • warsztaty ekologiczne
  • robotyka
  • zajęcia rytmiczno-umuzykalniające
  • zajęcia logopedyczne
  • warsztaty teatralne
  • korekta – kształtowanie nawyku prawidłowej postawy
  • elementy gry na flecie
  • nauka piosenek w języku rosyjskim
  • nauka i śpiewanie szant
  • treningi piłki nożnej
W naszym przedszkolu stawiamy na młodych, pełnych zapału nauczycieli uczestniczących ze swoimi grupami w szeregu inicjatyw pozaprogramowych. Nasza kadra nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach doskonalących oraz dodatkowych studiach.